Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında kurulan şirketimiz internet alanında oluşabilecek bireysel ve kurumsal hizmet taleplerini en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Konusunda uzman bir ekip ile çalışan firmamız, sunduğu güvenilir hizmetleri kesintisiz olarak vermektedir. İşini severek yapan dinamik ve genç kadromuz ile sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip eder ve bilgilerimizi düzenli olarak güncelleriz. İşini severek yapan ekiplerimiz müşterilerden gelen taleplere hızlı bir şekilde cevap vererek fark yaratmaktadır. Profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerdeki önceliğimiz müşterilerimizin iş yükünü azaltmak ve tasarruf etmelerini sağlamaktır.

Zeronet olarak hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler verebilmektir. Yetersiz kaldığımız çalışma alanlarımızı yeni takım arkadaşları ile geliştirmek ve çalışanlarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutmak için dönemsel olarak düzenlediğimiz eğitimlerden destek alırız. Şirketimiz personel verimliliğine gösterdiği önemi sürdürdüğü kurumsal yapısı ile her zaman hissettirmektedir. Düzenlenen eğitimler ile teknolojide yaşanan gelişmeler dikkatle incelenir ve uygun görülen modeller hayata geçirilir. AR-GE çalışmalarına da değer veren anlayışımız sayesinde müşteri taleplerine tam olarak odaklanır ve her zaman istenilenin en iyisini sunmak için çaba sarf ederiz.

Kurumsal hosting alanında hizmet veren şirketimiz alanında iddialı bir pozisyona gelmek ve ihtiyaç halinde ilk akla gelen firma olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde ekiplerimiz müşteri taleplerini doğru bir şekilde anlayarak çalışma sürecini başlatırlar. Verdiğimiz hizmetler ile sadece yurt içinde değil yurt dışında da müşteri edinmek ve deneyimlerimizi global olarak geliştirmek amacını taşırız. Her yeni sektör ve her yeni müşteri deneyimlerimizi artırabilmemiz için inanılmaz fırsatlar sunmaktadır. Ekiplerimiz yeni tecrübelerini hayata geçirmek ve kısa süre içinde en ideal seviyede uygulamaya koyabilmek için planlı çalışmalar yapmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden beri bizi tercih eden firmalara eksiksiz hizmet sunmak için çalışmakta ve her yeni talep ile kendini daha fazla geliştirmektedir. Sunduğumu değişik ihtiyaçlara yönelik bireysel ve kurumsal hosting paketlerini inceleyerek siz de ihtiyaçlarınızı güvenilir, hızlı ve kesintisiz olarak karşılayabilirsiniz. Alan adı tescilde alan adı transfere, sunucu barındırmadan destek paketlerine kadar her aşamada verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilir ve güvenilir süreçlerden geçerek hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Zeronet olarak bizi tercih eden müşteriler

• Kaliteli altyapı ve servis desteği,

• Yüksek performanslı bir yatırım,

• Deneyim ve tecrübeli eleman avantajı,

• Yüksek güvenlikli sistemler,

• 7/24 kesintisiz hizmet kalitesi ile tanışarak farkımızı net bir şekilde anlayabilirler.

İnternet ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak hem kurumsal hem de bireysel çözümler üretmek ekiplerimizin en başarılı olduğu konular arasında yer almaktadır. Şirketimizin vizyonu Bilişim Teknolojileri ile hayatın daha kolay hale gelmesi ve ihtiyaçların en ideal şekilde karşılanabilmesine göre programlanmaktadır. Yurt dışı ile yaptığımız işbirlikleri sayesinde kurumsal rekabeti geliştirerek her zaman müşterilerin kazanmasını amaçlayan politikalarımızı sürdürürüz. Temel felsefemiz müşteri taleplerini en ideal şekilde ele almak ve yaşanabilecek sorunlardan ders çıkararak kendimizi geliştirmek olacaktır. Müşteri şikâyet ve taleplerinin değerlendirilmesi sürecinde işbirlikçi bir tavır sergileyerek ana hedeften şaşmadan hizmetlerimizi sürdürürüz. Gelişen teknolojiler bu süreç içinde ele aldığımız en değerli yardımcılarımızdır.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçları net bir şekilde anlamak ve bu taleplere en uygun çözüm önerilerini sunmak firmamızın temel çalışma prensipleri arasında yer almaktadır. Verdiğimiz hizmetler ile alanımızda fark yaratmayı hedefler ve her zaman müşterilerimizin yanında ve tarafında yer alırız. Edindiğimiz pazar bilgisi ile dünden bugüne kendimizi geliştirmek için çalışmalar yapar ve tamamen çözüme yönelik öneriler eşliğinde hızlı hizmet anlayışımızı net bir şekilde ortaya koyarız.